Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

نسخه XML از وبلاگ " خانه معلم "

(Page 1) | 2 | 3 | .... | 9 | newer

  0 0

  فروش استثنايي هاست توسط  گروه گوگل 724  (هاست بدون محدوديت فضا)
  شما از ما  تنها پهناي باند  بخريد
  براي اولين بار گروه گوگل 724 در اقدامي تحسين برانگيز  اقدام به فروش هاست بدون محدوديت فضا با شرايط ويژه نموده است
  شما وقتي از ارايه دهندگان سرويس هاستينگ هاست( يا  فضاي اينترنتي ) خريداري مي کنيد مثلا براي 50  مگابايت فضا (و 5 گيگابايت پهناي باند )  35 هزار تومان براي يکسال پرداخت مي کنيد 
  و با اين اوصاف يک سرور اينترنتي با هارد  مثلا 500 گيگابايتي  بين 4 تا 5 هزار هاست تقسيم  مي شود در اين حالت کاربران با يک ترافيک سنگين و هاست بي کيفيت طرف ميشوند
  اما  در طرح گوگل 724  شما بدون محدوديت در استفاده از فضا و  مثلا خريد 5 گيگابايت پهناي باند بطور متوسط ماهيانه تنها 5000 تومان پرداخت مي کنيد و عملا در  سروري قرار خواهيد گرفت که  به جاي چند هزار نفر  بين 20 تا 30 نفر تقسيم ميشود بنابراين جدا از بحث قيمت يک هاست خلوت و ÷رسرعت خواهيد داشت
  روش کار به اين صورت است که گروه گوگل 724 به شما تنها پهناي باند مي فروشد و هيچ محدوديتي در استفاده از فضا براي شما تعين نمي کند
  همچنين با فعال بودن قابليت فوق العاده wilcard در اين سيستم بي نهايت مي توانيد سابدوين براي خود داشته باشيد
  شما با داشتن قابليت wildcard براي سابدومين و دومين مي توانيد به هرتعداد که دوست داريد سابدومين ديناميک  و به تعداد معين دومين ديناميک داشته باشيد
  مثلا فرض کنيم اسم دامنه شما domain.com باشد
  حال اگر کسي مثلا تصادفا دامنه thistest.domaincom که وجود خارجي ندارد را وارد کند صفحه اي ديناميک  برايش باز ميشود که محتويات آن در اختيار شماست
  يا مثلا فرض کنيم شما فضا را به اسم domain.com خريده باشيد حال با پارک کردن دامنه domain2.com بر روي فضاي خود  يک هاست مستقل ديگر نيز داريد(با خروجي متفاوت از domain.com )
  مثلا مي توانيد بر روي domain.com جوملا و بر روي domain2.com مامبو نصب کنيد بدون هيچ کد اضافي

    در اين سيستم  شما قيمت پهناي باند را مي دهيد و نه هاست هر گيگابايت پهناي باند  به قيمت يک هاست 50 مگابايتي به شما داده ميشود ( همچنين براي ماه اول بصورت اشانتيون دو برابر پهناي باند خريداري شده به شما اختصاص داده ميشود)
  همچنين در اين سيستم  هيچ محدوديتي از نظر فضا نداريد و با خريد  يک گيگابايت پهناي باند  ده ها گيگابايت فضا بصورت کشويي در اختيار شما قرار خواهد گرفت
  و براي هريک گيگابايت فضا 5 دامنه دايناميکي اختصاص داده ميشود
  تمام فضاهاي خريداري شده بدون هيچ شرطي  داراي wildcard مي باشند
  در ضمن امکانات اضافي فراواني بر روي اين سرور قرار داد شده است مثلا به شما امکان  استفاده از متن فارسي در عکس  را بدون به هم ريختگي حروف فارسي فراهم مي کند و...
  با توجه به شرايط اعلام شده و اينکه در هر سرور  نهايتا 20 هاست قرار خواهد گرفت و فاصله راه اندازي هر سرور جديد حدود 20 روز طول مي کشد تنها با ثبت نام در اين طرح به شما  اولويت داده خواهيد شد
  حداکثر 72 ساعت کاري پس از دريافت ايميل شما براي تعيين زمان تحويل هاست سفارش داده شده به  از طرف ما    شما پاسخ داده خواه دشد
  پس يادتان باشد هر يک گيگابايت پهناي باند ماهيانه بدون محدوديت فضا ساليانه 12000 تومان
   براي قرار گرفتن در ليست سرور گفته شده ايميل خود را به آدرس iraninternet.com@gmail.com ارسال نماييد


  0 0

  گوگل چند سرويس جديد خود را معرفي کرد 1- از اين پس شما مي توانيد عکس نويسنده مطلب را هم در نتايج جستجو ببينيد (البته بايد در نرم افزاري که از اون براي سايتتون استفاده مي کنيد تغييراتي بدهيد)البته موذي گري گوگل در اين کار اين بوده که نويسنده حتما بايد در گوگل پلاس پروفايل داشته باشد و با rel مخصوص به پروفايلش لينک بدهد)
  توضيحات بيشتر را در اينجا بخوانيد  2-گوگل از اين پس بصورت انساني کپي رايت سايتها را در صورت شکايت بررسي مي کند براي اين کار کافي است در گوگل يک حساب کاربري داشته باشد و بعد از وارد شدن به آن به آدرس https://www.google.com/webmasters/tools/dmca-dashboard برويم.
   همانطور که از اين آدرس متوجه شديم اين امکان گوگل مربوط مي شود به وبمسترها و کساني که مي خواهند سايت هاي کپي بردار را از صفحه نتايج گوگل حذف کنند. با رفتن به اين قسمت از گوگل ليستي از درخواست هاي قبلي شما که مربوط مي شود به قانون کپي رايت نمايش داده مي شود و در جلوي هر کدام از آن ها همانطور که در تصوير مشاهده مي کنيد تعداد کل آدرس هايي که از روي سايت ما کپي برداري کرده اند ( Total URLs ) ، تعداد کل آدرس هاي قبول شده از طرف گوگل و حذف شده از موتور جستجوي گوگل ( Approved URLs ) ، تعداد کل آدرس هايي که از طريق گوگل کپي بردار شناخته نشده و حذف نشده اند ( Rejected URLs ) و در ستون آخر تعداد کل آدرس هايي که در انتظار ديده شدن از طرف کارمندان اين بخش گوگل و تعيين کپي بردار بودن و حذف آن ها و يا کپي بردار نبودن و باقي ماندن آن ها در موتور جستجو نمايش داده مي شود.


  0 0

  دوستي در جاي نوشت


  ژاپني ها: ما ميتونيم مگر اينکه بلايي نازل بشه
  ايراني ها: ما نميتونيم مگر اينکه فرجي بشه


  و من تنها پاسخ زير را براي آن مناسب ديدم


  ژاپني:ما لازم است بتوانيم از پس بلايي که قرار است نازل شود برآييم
  ايراني: دنيا به کام ماست مگر اينکه اتفاقي بيفتد
  نتيجه تفکر ژاپني مي شود پشتکار براي عبور از موانع
  اما نتيجه تفکر ايراني چي؟
  از نظر علمي خلاقيت و نبوغ با کار و فعاليت همراستا نيستند و همه مي دانيم که برعکس ايراني ها که شهره به نبوغ هستند ژاپني ها شهر به پشتکار هستند
  پس اگر حرف اديسون را بپذيريم که موفقيت نود و نه درصدش پشتکار و تنها يک درصدش نبوغ است بايد به عنوان يک ايراني بياموزيم که پشتکار را هم در دستور کارهايمان قرار بدهيم


  0 0
 • 12/03/11--03:01: پايان کار facebook
 • facebook اي که منافع اطلاعاتي سرشاري براي آمريکا  و سازمان سيا در پي داشت نيمه مارس 2012 (حدود 3 ماه ديگر ) براي هميشه به کار خود خاتمه خواهد داد
  اين گفته صاحب فيس بوک بيش از هر چيز ناشي از فشارهاي دولت آمريکا بر صاحبان اين سايت  بعد  از بروز حوادث وال استريت  است
  اما من شخصا فکر نکنم چنين اتفاقي بيفتد چرا که فيس بوک  مرکز جاسوسي آمريکاست


  0 0

  اين پسرک 3 ساله که تقريباً نيمي از زندگي‌اش را در جدال با يک نوع سرطان بوده، اکنون با گذراندن يک دوره طولاني‌مدت شيمي‌درماني و قرارگرفتن در سراشيبي زندگي نيازمند چند سي‌سي خون نادري است که به گفته پزشکان ممکن است در ميان صدها هزار نفر، يک انسان داراي اين نوع خون باشد.


  اميرعلي اين روزها در بيمارستان شفاي اهواز بستري است و منتظر روزي است که پدرش با خبر خوش برگردد و او را به زندگي بازگرداند.

  اين پسرک 3 ساله که تقريباً نيمي از زندگي‌اش را در جدال با يک نوع سرطان بوده، اکنون با گذراندن يک دوره طولاني‌ مدت شيمي‌درماني و قرار گرفتن در سراشيبي زندگي نيازمند چند سي‌سي خون نادري است که به گفته پزشکان ممکن است در ميان صدها هزار نفر، يک انسان داراي اين نوع خون باشد.

  محمدرضا فضل‌علي‌پور، پدر اين کودک که چند روزي است با يک کيف پر از مدارک پزشکي از دزفول به تهران آمده تا براي نجات پسرش خون مورد نظر را پيدا کند، با چشماني گريان به خبرنگار شوک مي‌گويد: وقتي پسرم يک سال و نيم داشت متوجه شديم که لکه‌هاي سياهرنگي روي پاهايش به وجود آمده است. هنگامي که به پزشک مراجعه کرديم، پس از کلي آزمايش گفتند پلاکت خونش پايين آمده و تعداد گلبول خون در بدنش پايين آمده و در نهايت مشخص شد که به سرطان خون از نوع ALM مبتلا شده است.

  وي ادامه مي‌دهد تا به حال کلي درمان روي پسرم انجام شده و شيمي‌درماني هم کرده است، الان نزديک به يک ماه است که پزشکش به ما گفته اميرعلي نيازمند چند سي‌سي از يک نوع خون است که فرد اهداکننده بايد چند خصيصه داشته باشد.

  - داراي HLA با ويژگي خوني
  – A*02,*26
  – B*51,BW4
  – DRB1*13,*15

  بوده و فاقد هرگونه بيماري از نوع قلبي، کبدي و غيره باشد و بين 18 تا 60 سال سن داشته باشد.

  وي اضافه مي‌کند: تا به حال خودم، همسرم و تقريباً 20 نفر از اعضاي خانواده آزمايش داده‌اند اما خون مناسب پيدا نشده است. پزشک پسرم گفته کسي در آلمان اين نوع خود را دارد اما نزديک به 50 ميليون هزينه ارسال چنين خوني به ايران مي‌شود.

  اين پدر که به زحمت اشک‌هايش را کنترل مي‌کند مي‌گويد: درد فرزندم، من و همسرم را پير کرده است. تمام اميدمان اين است که اين خون برايش پيدا شود. کافي است فردي که مي‌خواهد آزمايش بدهد به سازمان اهداي خون يا يک بيمارستان مراجعه کند که البته اگر دفترچه بيمه داشته باشد اين کار هزينه‌اي هم ندارد.

  اميرعلي اين روزها در بيمارستان شفاي اهواز بستري است و منتظر روزي است که پدرش با خبر خوش برگردد و او را به زندگي بازگرداند. اين پدر 40 ساله که ليسانسيه عمران و کارمند دانشگاه است براي يافتن خون مورد نظر همچنان شهرها را زير پا مي‌گذارد و به مراکز پزشکي مختلف سر مي‌زند تا شايد نوع خون مورد نظر را پيدا کند و مادر 30 ساله کودک، شب و روز در کنار بستر فرزند بيمارش مي‌نشيند و با زبان کودکانه‌اي او را سرگرم مي‌کند. گاهي پسرک با بازوان ناتوانش خم مي‌شود تا مادر را در آغوش بگيرد و از نوازشهاي مادرانه سيراب شود.

  اين مادر مي‌گويد: اگر يک انسان نيکوکار با خون مورد نظر پيدا شود و بچه‌ام را به من برگرداند حاضرم به پاس اين خدمت انساني سال‌ها خدمت در خانه‌اش را برعهده بگيرم.


  آيا نجات‌دهنده از راه خواهد رسيد؟

  تحليل شــوک

  دکتر حسينپور فيض:
  اين بيماري شايع ترين نوع سرطان کودکان است

  بيماري ALM جزو بيماري خطير دوره کودکي و شير خوارگي است و در کودکان اين بيماري 85 درصد سرطان خون را تشکيل مي‌دهد و 10 الي 15 درصد مربوط به سرطان خون حاد ALM (بيماري سرطان خون حاد) است.

  علائم بيماري

  دکتر عباسعلي حسين‌پورفيض، متخصص سرطان خون، با بيان اين مطلب افزود: اين بيماري در هر سني از کودکان ديده مي‌شود ولي در محدوده سني 2 الي 4 سالگي بيشتر شايع است. علائم بيماري عبارتند از: رنگ پريدگي، کم خوني، خونريزي، تب و عفونت.

  اگر کودکي هنگام معاينه داراي کبد، طحال و غدد لنفاوي بزرگ باشد پزشک هنگام معاينه متوجه اين علائم شده و علت آن بيشتر مربوط ALM است. از علائم ديگر بي‌اشتهايي، کاهش وزن، بي‌حالي، درد استخوان و درد مفصل است.

  تشخيص بيماري

  اين متخصص سرطان خون در رابطه با چگونگي تشخيص اين بيماري گفت: اين نوع بيماري با آزمايش خون يا بر حسب صلاحديد آزمايش مغز استخوان مشخص مي‌شود.

  درمان بيماري

  براي درمان اين بيماري به گفته دکترحسين پورفيض، تست تزريق خون، تزريق پلاکت، دادن آنتي‌بيوتيک و در صورت عدم بهبود، بيمار شيمي درماني مي‌شود. برخي مواقع معمولاً در ALM، پيوند مغز استخوان و سلول‌هاي بنيادي صورت مي‌گيرد که براي اين نوع پيوندها از HLA تايپينگ استفاده مي‌شود.

  چگونگي کمک به بهبود بيمار توسط نزديکان

  دکتر عباسعلي حسيني‌پور فيض، افزود: براي مقدمات پيوند مغز استخوان و سلول‌هاي بنيادي بايستي در درجه اول از خواهر و برادر، در درجه دوم والدين، درجه سه، خويشاوندان و در صورت عدم وجود هر يک از اين افراد، از بانک مغز استخوان يا از بانک خون بندناف بايد کمک گرفته شود.

  وي افزود: اگر کودک مبتلا از نظر گروه خوني با نزديکانش سازگار باشد خوب است ولي کافي نيست و بايستي آنتي‌ژن‌هاي سطحي (HLA) سازگار باشد.

  عوامل شايع ابتلا

  اين متخصص سرطان خون افزود: امروز تشعشعات راديواکتيو، مواد و سموم شيميايي صنعتي وارد شده به محيط، غذاهاي فاسد، سموم درختان از عوامل شايع اين نوع سرطان خون حاد است. ضمن اينکه اين نوع بيماري در جنين ايجاد نمي‌شود ولي برخي از تومورها مثل ژرم سل در دوران بارداري مادر روي جنين تأثير مي‌گذارد که البته جزو سرطان‌ها نيست.

  وي تأکيد کرد: مادران در دوران بارداري، بهداشت، سلامتي و تغذيه مناسب خود را رعايت‌کنند تا مشکلي براي جنين پيش نيايد.

  دکتر عباسعلي حسين‌پورفيض تصريح کرد: خانواده‌هايي که کودکان سرطاني دارند مي‌توانند مشخصات HLA را در سايت‌هاي مربوط بگذارند تا سازمان‌ها در کشورهاي ديگر به اين افراد کمک کنند. بيشتر افراد پيوند استخوان در صورت پيوند مناسب مغز استخوان عمر طبيعي خود را طي مي‌کنند.

  چراغ عمر اين کودک رو به خاموشي است

  آيا نجات دهندهاي هست؟B+

  CC 6خون جان اين کودک را نجات مي دهد

  گروه شوک: کودک 3 ساله‌اي که چراغ عمرش رو به خاموشي است، براي نجات از مرگ فقط به 6 سي سي خود از نوع کميابي نياز دارد که از ميان 75 ميليون نفر ايراني، ممکن است در رگ‌هاي گروه معدودي از مردم جريان داشته باشد.

  در حال حاضر پزشکان معالج اين پسربچه را که در شرايط بحراني قرار دارد تحت مراقبت‌هاي پزشکي قرار داده‌اند و چشم به انتظار نشستهاند تا نجات‌دهنده‌اي از راه برسد و فقط 6 سي سي از خون خود را اهدا کند تا پس از آميختن به دارويي خاص به بدن اين کودک تزريق کنند و او را از آستانه مرگ بازگردانند.

  اميرعلي (کودک بيمار 3 ساله) در بيمارستان شفاي اهواز بستري است، کارکنان اين بيمارستان، پزشکان و مددکاران و همه اعضاي کادر پزشکي لحظات پر اضطرابي را مي‌گذرانند و در انتظار پيدا شدن فردي هستند که داراي اين خون کمياب و نادر باشد.

  به گزارش خبرنگاران شوک؛ متخصصان پزشکي بيمارستان با تمامي بيمارستان‌ها و مراکز خون در سراسر کشور تماس گرفته‌اند تا خون مورد نظر را پيدا کنند اما موفق به يافتن آن نشده‌اند و حتي تصميم گرفته‌اند با مراکز خون کشورهاي مختلف در تماس باشند.

  منبع: دزدخت
   


  از همکاران محترم سايبري و کاربران شبکه هاي اجتماعي مجدانه تقاضا داريم، با انتشار و اشتراک اين خبر، اين خانواده ي محترم دزفولي را جهت درمان کودک خود ياري نمايند.

  ” مهم : هم اکنون با پدر اميرعلي تماس حاصل شد و ايشان توضيحاتي دادند:


   


  گروه خوني امير علي B+ هست اما تمامي گروه هاي خوني ميتوانند اهداي خون داشته باشند با اين شرط که داراي پارامترهاي اعلام شده( HLA ) باشند.


   


  اين آزمايش فقط در تهران انجام ميشود و سازمان انتقال خون دزفول تنها مي تواند نمونه  خون ها را به تهران منتقل کند.


   


  که متاسفانه طي تماسي که با سازمان انتقال خون دزفول داشتيم، از انجام اين مهم سر باز زدند .


   


  آقاي فضل علي پور شماره تماس بيمارستان شريعتي تهران را اعلام کردند.


   


  021-84902669


   


  021-88220043


   


  تهران بيمارستان شريعتي/ جهت انجام آزمايشHLA


   


  آقاي فضل عليپور از توجه همه مردم تشکر کردند و گفتند اميرعلي تنها نيازمند خون است.”


   


   


   


  جهت عضويت در بانک اهداکنندگان سلولهاي بنيادي ايران به سايت زير مراجعه فرماييد:


   


  بانک اطلاعات اهدا کنندگان سلولهاي بنيادي ايران


   


   


   


  پس از عضويت اين پيغام را مشاهده مي فرماييد:


   


  براي تکميل پرونده شما نياز به آزمايش HLA مي باشد که جهت انجام آن بايد به دفتر بانک به نشاني زير مراجعه کنيد. ميتوانيد در اولين فرصت ممکن و يا بعد از هماهنگي مراجعه کنيد. انجام اين آزمايش براي شما هزينه اي نخواهد داشد.


   


  مزيد امتنان خواهد بود اگر موضوع را به اطلاع سايرين نيز برسانيد.


   


   


   


  بانک اطلاعات اهدا کنندگان سلولهاي بنيادي ايران


   


  تهران تقاطع جلال آل احمد و کارگر شمالي بيمارستان شريعتي ساختمان مرکز تحقيقات خون (ساختمان اورژانس) طبقه سوم


  0 0

  فرهنگ لغات تزاروس که از نام اشنا ترين  فرهنگ هاي  انگليسي زبان مي باشد در زبان فارسي تعريف نشده بود


  به عبارتي کسي نبود که مثل فرهنگ تزاروس  را براي زبان فارسي کار کند


  با تلاش هاي جمشيد فراروي تزاروس فارسي هم از اين پس به عنوان مرجع فارسي در دست علاقمندان است.


    فرهنگ تزاروس که به فارسي فرهنگ طيفي  گفته مي شود طبقه‌بندي جالب و معنايي لغات و اصطلاحات زبان فارسي است. دراين کتاب  بخش زيادي از کلمات رايج  فارسي   طبقه‌بندي شده  تحت 991 آيتم اصلي (تحت عنوان فصل) و حدود 7500 آيتم فرعي (سرفصل يا  مدخل)، با توجه به رابطه معنايي در کنار هم گرد آمده اند. مقولات فرعي (مدخل‌ها) شامل يک يا چند اسم، صفت، مصدر فعل، و قيدهاي مرتبط با آيتم اصلي هستند؛ و تحت هر مدخل، طيفي از معاني مترادف، نزديک، مشابه، ويا صرفاً مرتبط ازنظر تداعي، به‌ترتيب سايه روشنهاي معنايي مرتب شده‌اند.

   يافتن لغاتي  که شخص به‌ياد نمي‌آورد (به‌زبان خودماني، نوک زبانش است)و به‌ ياد آوردن و کمک گرفتن از لغات مترادف يا مرتبط با فرهنگ طيفي به راحتي انجام مي‌گيرد.


  براي اينکه بيشتر با اين کتاب آشنا شويد لازم است طرز کار آن را با طرز کار يک فرهنگ معمولي مقايسه کنيم تا با پي بردن به تفاوت ها و تشابهات آنها با هم بيشتر به ارزش اين کتاب پي ببريد. هنگامي که با کلمه ناشناخته‌اي روبرو مي شويد   مثلاً به فرهنگ دهخدا مراجعه مي‌کنيد. در چنين فرهنگي، لغات به ترتيب الفبايي مرتب شده‌اند و شما با دانستن يا حدس زدن هجي کلمه‌ي مورد نظر، آن را به‌سرعت پيدا و معنايش را استخراج مي‌کنيد. فرهنگ طيفي يا مقوله‌اي با هدف برعکس استفاده مي شود: يعني در وضعيتي که شما دنبال لغتي هستيد که آن ‌را از ياد برده اما معناي دقيق و مورد استفاده‌ي معمول آن را مي‌دانيد. يا ايده يا معنايي درذهن داشته و مي‌خواهيد بيان کنيد اما واژه‌ي مناسب و راضي‌کننده‌اي براي آن به فکرتان خطور نمي‌کند.


  0 0

  بازي آنلاين عصر پادشاهان يک بازي بين المللي آنلاين است که جالبه بدونيد در کشور خودمون ايران ساخته شده است و هم اکنون نگارش انگليسي، عربي و فارسي آن در اينترنت قابل دسترسي مي‌باشد. اين بازي رايگان در سبک تاريخي-نظامي و بر اساس يک داستان تخيلي تاريخي توليد شده‌است. در اين بازي شما به عنوان يک فرمانده دلاور بايد سعي کنيد با ايجاد امپراتوري قدرتمند و ارتشي عظيم به مبارزه با شياطين برخيزيد و در اين ميان جنگ‌هايي بزرگ شکل خواهد گرفت و دلاوران و قهرماناني همچون شما با شکست شياطين نام خود را در کتيبه جاودان قهرمانان ثبت کرده و به جوايز نقدي هر دوره از بازي دست مي‌يابند.


  بزودي در اين وبلاگ بيشتر از اين بازي برايتان خواهم نوشت


     0 0


  قبلا در همين وبلاگ ما به تحليل هايي از بازيهاي آنلايني از جمله بررسي تفاوت هاي تراوين با ترابيال و ... پرداختيم
  بازي هاي آنلاين پرطرفدار و موفق  از نظر تجاري سود سرشاري براي توليد کنندگان آن دارند و شايد همين سودسرشار ما را از اهداف پشت پرده اين بازي ها غافل کرده است چرا که قانع شده ايم هدف توليد کنندگان چنين بازي هايي صرفا تجاري است
  اما موارد آشکاري از اين بازي ها که قبلا در همين وبلاگ به برخي از انها پرداخته شده را ذيلا مي آوريم تا ببينيد چرا کينگزارا که يک بازي ايراني است با سنت شکني خود اين اهداف را کنار زده و با هدف افزايش روحيه جنگ آوري (و نه جنگ ستيزي)‌طي مسير مي کند
  در تراوين
  آنچه که از آمار برندگان پيشين بازي تراوين بر مي ايد اين است که شما تنها در صورتي برنده بازي خواهيد شد  که وحشي ترين نيروي بازي يعني توتن ها را براي خود برگزينيد
  توتن ها نيروهايي هستند که بر خلاف نيروهاي رومي فوق العاده ارزان هستند و بدون هيچ تخصصي و بهترين بازده آنها در زماني است که شما مشروبخانه را احداث کرده باشيد تا با مست کردن ارتش توتن قدرت وحشي گري آنها را افزايش دهيد
  اين نيروها آنقدر غارت گر هستند که تنها نيروي بازي محسوب مبشوند که مي توانند در شرايط مساوي  40  درصد غارت بيشتر از نيروهاي ديگر بازي داشته باشند
  توتن ها اين نيروهاي وحشي نمي توانند از خودشان دفاع کنند و همانند شير هاي وحشي که بدون پناهگاه و در محيط باز زندگي مي کنند حتي فاقد ديوار دفاعي در شهر هستند(به عبارتي تنها خاک ريز دارند)
  توتن ها از آنجايي که نيروهاي تنبلي هستند بار با خود جابجا نمي کنند و...
  در تراوين همان طور که گفته شد اگر نيروي توتن را براي بازي انتخا نکنيد شانسي براي برنده شدن نداريد
  و اگر به جاي نيروهاي وحشي توتن مثلا نيروهاي صلح طلب و دانشمند ماب گول را برداريد تنها در اوايل بازي موفقيت نصيبتان خواهد شد و اگر  نيروهاي آشنا با ابزارالات جنگي يعني روميان را براي جنگ انتخاب نماييد بايد بتوانيد خود را به نيمه بازي برسانيد تا بتوان گفت شانس موفقيت داريد کاري که عملا نشدني است
  اما در کينگزارا
  در کينگزارا تکيه بر روي وحشي گري نيست و بر عکس بازي در محيطي دلنشين و بر روي چمن هاي مخملي و جنگلي سرسبز  و کنار درياچه اي وهم انگيز انجام ميشود که همه و همه  براي دور کردن طبع شيطاني خصومت است
  در کينگزارا شما حتما بايد تخصصي را در همان ابتداي بازي براي خود برگزينيد و بازيکن بدون تخصص نمي تواند به  بازي وارد شود يعني در زمان ثبت نام شما بايد يکي از تخصص ها را برگزينيد

  لطفا يک تخصص براي حساب کاربري خود برگزينيد، همه تخصص ها داراي ارزش دفاعي و تهاجمي يکساني مي باشند.
   کشاورز
  کشاورزان در توليد گندم تخصص دارند، آنها مي توانند باغستان هاي اطراف شهر شما را آباد کنند. به صورت پايه توليد گندم آنها 10% بيشتر از ساير نژادها مي باشد.
   نجار
  نجاران مي توانند از جنگلهاي اطراف شهر براي شما الوار تهيه کنند. به صورت پايه توليد چوب آنها 10% بيشتر از ساير نژادها مي باشد.
   منجــم
  منجــمان داراي دانش ستاره شناسي هستند و توليدات همه منابع آنها 2.5% نسبت به سايرين بيشتر است. منجمان کار درمان لشکريان زخمي و پيش بيني بلاياي آسماني را انجام مي دهند.
   صنعتگر
  صنعتگران، کار استخراج ساير فلزات را از مناطق دور دست انجام مي دهند و به صورت پايه توليد آهن آنها 10% بيشتر از ساير نژادها مي باشد.
   معمار
  معماران به دليل تخصص در شناخت سنگ ها و خاک هاي مفيد در ساختمان سازي در اطراف شهر به استراج سنگ و خاک هاي ساختماني مي پردازند. به صورت پايه توليد سنگ آنها 10% بيشتر از ساير نژادها مي باشد.
  علاوه بر اين شرايط بازي طوري است که به بازيکنان امکانات اجتناب از جنگ را داده است مثل سرويس گريز به جنگل در حملات و...
  در پست هاي بعدي بيشتر و جزئي تر از بازي زيباي کينگزارا براتان خواهم نوشت و تفاوت ها اشکار آن بازي هاي آنلاين ديگر     0 0

   در يکي دو انجمن پيش داوري هاي غلطي از غير ايراني بودن  بازي کينگزارا به عمل آمده بود  ازجمله در


  http://umzst.com/thread-3234-post-16054.html#pid16054


  هرچند ايراني بودن اين بازي از بديهيات است.


  چرا که حتي سايت اصلي اين بازي که تماما به لاتين است بر روي  دامنه اي که مالک آن  توسعه سامان  به مديريت جناب آقاي انجيدني است واقع شده است


  تصوير زير هويز دامنه کينگزارا را بر روي سايت دومين تولز نشان مي دهد      


  با اين توضيحات مطلب ذيل که از کارتابل اداري توسعه سامان برداشته شده است و تاييد موکد بر ايراني بودن اين نرم افزار به قلم مديريت محترم توسعه سامان است آورده ميشود
  بازي عصر پادشاهان در شرکت توسعه سامان توليد شده است و کل روال هاي کاري از سناريو، گرافيک، برنامه نويسي سرور و . . . در تيم فني شرکت انجام شده است.

  به همين دليل اين بازي توانسته از بنياد ملي بازيهاي رايانه اي پروانه توليد و انتشار بگيرد و به عنوان يک بازي کاملا ايراني در سايت بنياد دسته بندي شده است.


  در ضمن در تمامي جاهاي بازي نيز شما مي تونيد مشخصات شرکت توسعه سامان را مشاهده کنيد. حتي در whoisدامنه نيز اين مسئله را مي بينيد.


  در ضمن توسعه سامان به زودي نسخه ديگري از اين بازي را با همکاري يکي از ارگانهاي بزرگ کشور با يک گرافيک متفاوت منتشر خواهد کرد.


  اين بازي همانند ساير بازيهاي استراتژيک(همانند تراوين و خان وارز و . . .) داراي ابزارهاي يکساني مي باشد، اما داستان بازي و روال هاي کاري کاملا متفاوت و جديد است و از لحاظ معماري نيز اين بازي با ساير بازي هاي تفاوت هاي بسياري دارد.


  0 0

  تنها دو هفته از شروع بازي کينگزارا و نشر آن نمي گذرد و در اين مدت کوتاه از پيشرفت بازي تعداد 13000 بازيکن در آن عضو شده اند


  (متن خبر را از سايت نشريه خبرنگاران جوان ايراني: کينگزارا موفقيتي شگرف در عرصه بازي سازي ايرانيان بخوانيد ضمن اينکه به اطلاع مي رساند پروانه صدور اين بازي  29 بهمن  1390 مي باشد صدور پروانه ساخت بازي رايانه اي کينگزارا)
  که با توجه به جذابيت هاي بيشمار بازي انتظار مي رود که  سازندگان بازي مجبور به افزودن سرور هاي جديد براي جوابگويي به خيل عظيم مشتاقان اين بازي نمايند مخصوصا که تعطيلات عيد را پيش رو داريم و يکي از سايتهايي که معاونت نظارت و ارزشيابي بنياد ملي بازيهاي رايانه اي که براي  اوقات فراغت  جوانان توصيه کرده است همين بازي کينگزارا  يا عصر پادشاهان مي باشد


  بازي رايانه اي کينگزارا

  0 0

  عصر پادشاهان
  نخستين بازي جهاني  روي خط (آنلاين) تمام ايراني، پس از سپري کردن مراحل توليد و تست، از اکنون  جهت  عموم در شبکه جهاني اينترنت قرار دارد.عصرپادشاهان
    ساخت اين بازي استراتژيک آنلاين  کينگزارا يا عصر پادشاهان از  زير ساخت هاي بازي گرفته تا کليه قسمت هاي  موتور بازي، اينترفيس (لايه ارتباطي) و لايه هاي نمايشي با تکيه بر دانش روز نيروهاي جوان ايراني  شرکت فناوري توسعه سامان طي سه سال توليد شده است.

  عصر پادشاهان  و تکنولوژي پيشرفته  آن، مورد تقدير گروه داوري نمايشگاه  هاي بين المللي بازي در  اروپا همچون نمايشگاه GamesCOM2011 در بخش speaker corner واقع شد.

   بازي عصر پادشاهان  در نمايشگاه هاي بازيهاي اروپايي  قرار گرفته در کلن آلمان و نمايشگاه بازي هاي آسيايي امارت، به نمايش گذاشته شد و در مدت زمان کوتاهي نظر انتشارکنندگان بين المللي بازي جهان را به سمت خود کشيد.

  اين بازي  مجوزهاي لازم از وزرات ارشاد و بنياد ملي بازيهاي رايانه اي را اخذ کرده است .

  بازيکنان اين بازي از هر جا و با هر نوع کامپيوتر، تبلت و حتي گوشي تلفن همراه، و بدون نياز به دانلود و نصب هيچ نرم افزاري،  پا به دنيايي پر از اتفاقات جالب و هيجان انگيز مي گذارند و لذت وافري   از گرافيک و سناريوي فوق العاده بازي مي برند.


  عصرپادشاهان

  فراتر از انتظار اين بازي در زمان کوتاهي پس از اعلان رسمي   با استقبال چشمگيري از سوي جوانان ايراني مواجه شد تا آنجا که طي 40 روز آمار بازيکنان فعال آن به بيش از 20 هزار نفر رسيده است.


    سطح بسيار بالايي گرافيکي اين بازي نسبت به رقباي خارجي ستودني است  و مرحله به مرحله از داستان بازي که جديد، جذاب و بر پايه صلح جهاني، نگاشته شده است  توانسته جاي خود را در بازار سنگين بازي هاي اينترنتي  ايران و اروپا مستحکم کند
   اين امر نه تنها از خروج ميليون ها دلار ارز (توسط بازي هايي مثل تراوين و خانباز و...) از کشور جلوگيري مي نمايد، بلکه با آغاز انتشار رسمي نسخه هاي انگليسي، عربي، آلماني و برزيلي، به حول خداوند اين بازي براي کشور ارز آوري شايسته اي نيز خواهد داشت.

  عصر پادشاهان را مي توانيد اينجا ببينيد و بازي کنيد.

  عصر پادشاهان


   


  0 0

  شايد از خودتان پرسيده باشيد که در کينگزارا و يا تراوين و بازيهايي امثال آن نقشه زمين يا همان دنياي عصر پادشاهان چگونه است
  هرچه هست کروي نيست بلکه به نظر بايد بصورت زير باشد (و غير از اين نمي تواند باشد)


   


  نقشه کره بازي عصر پادشاهان


  0 0
  0 0  0 0

  وقتي وب مسترم را باز کردم راستش خيلي براي خودم عجيب بود  که عصر پادشاهان در صدر کوئري هاي گوگل براي وبلاگ من قرار گرفته
  عجيب از اين نظر که 3 سال ونيم اين وبلاگ قدمت داره و روزانه 1000  ورودي از گوگل دارد حالا اينکه بعد اين مدت يک دفعه «عصر پادشاهان» در صدر نتايج کوئري هاي اين وبلاگ ميايد خيلي عجيبه
  اون هم با 110 کليک براي همين يکي دو ماه
  اين توضيح را بدهم که گوگل در اين ليست فقط کليکهاي اکانتي خودش را محسوب مي کند يعني
  جدا از بحث ip مستقل 110 اکانت مجزاي گوگل بر روي عصر پادشاهان فقط براي رفتن به اين وبلاگ کليک کرده اند
  اين خودش نشان از اهميت بالاي کلمه «عصرپادشاهان»‌براي گوگل مي دهد
  مخصوصا که بدانيم که جايگاهاين کلمه در سرور مرکزي گوگل 4 اعلام شدهاست و قطعا سايتهايي که در جايگاه بالاتر از اين وبلاگ قرار داشته اند کليک هاي بيشتر داشته اند
  ضمنا اوج داستان وقتي است که شما به اون عدد 27000 دقت کنيد
  27000 بار بار اسم اين وبلاگ در نتايج جستجويي که با کلمه «عصر پادشاهان» انجام شده آمده که 110 بارش منجر به کليک شده
  باورتون ميشود 27000 هزار جستجو براي کلمه «عصر پادشاهان» خيلي برايم جالبه بدونم که impressions اين کلمه در سايت عصر پادشاهان چند است


  0 0

  انيشتن يک حرف را خيلي خوب اومد
  اونجا که گفته: اگر مي خواهيد يک بازي را برنده شويد قواعد اون بازي را خوب ياد گيريد
  در همين مسير اولين آموزش تکنيکهاي پيشرفت بازي عصرپادشاهان را برايتان مياوريم

  يکي از چيزهايي که ممکن است در بازي عصر پادشاهان شما ندانيد نحوه و زمان ارتقا دادن افزونه هاي ساختمان ها هست و نحوه ارتقا آنها
  الان هم من خيلي روي اين مورد نمي خواهم ريز شوم بلکه ترفندي را به شما ياد مي دهم که با کمترين هزينه بيشتر توليد راداشته باشيد
  چيزي که  اقتصادانان به اون مي گويند علم بهره وري (که از عوامل پيشرفت در بازي آنلاين عصر پادشاهان خواهد بود)
  به جاي اينکه مثلا معدن آهن خود را  بي هوا  به سطح هاي بالاتر از 10 ببريد بر روي سطح 10 متوقف شويد و شروع به ارتقائ افزونه  ها ي معدن آهن يعني فازتکميلي و ذوب آهن شويد
  تا جاييکه خيلي نفاوت بين ارتقا معدن به سطح 11 با ارتقا فازهاي تکميلي نباشد
  اينجاست که شما به بهترين استفاده از منابع موجود براي ارتقا بهتر همه جانبه دست پيدا مي کنيد
  مثلا


  0 0

  اگر شما تمايل داريد که در بازي مدال کسب کنيد بايد يکي از شرايط زير را داشته باشيد
  1- يکي از 10بهترين حمله کننده سرور در بين تمام بازيکنان در هفته
  2- يکي از 10بهترين دفاع کننده سرور در بين تمام بازيکنان در هفته
  3- يکي از 10بهترين پيشرفت کننده سرور در بين تمام بازيکنان در هفته
  4 يکي از 10بهترين غارت کننده سرور در بين تمام بازيکنان در هفته


  که زمان مشخصي دارد  يعني هرهفته تغيير مي کند که اين تغيير در نمايش برترين هاي هفته  به اين صورت است که
    شروع از 12 نيمه شب شنبه يا پايان روز جمعه تا ابتداي 12 نيمه شب شنبه آينده مي باشد


  مدالهاي بازي عصر پادشاهان

  که اينکه چطور امتياز هجومي شما محاسبه ميشود بسته به تلفاتي دارد که به مدافع وارد مي کنيد(تلفات خود شما مهم نيست) يعني اينکه چندتا گندم خور را از پا درآورده ايد
  مهاجر 1
  نيزه دار 1
   شمشيرزن 1
  جاسوس 2
  کماندار 3
  شواليه و دژکوب  4
  مشاور 5
  منجنيق 6
  قهرمان هم بر اساس اينکه از کدام يک از نيروهاي بالا باشد
  مثلا اگر شما 10 تا جاسوس را از پا درآورديد براي شما 10×2 يا 20 امتياز دارد
  نکته: کشتن نيروهاي خودي امتياز ندارد
  امتياز دفاعي نيز به صورت عکس بالا حساب مي شود
  يعني اينکه چند تا از مهاجمين دشمن از پا در ميايند (تلفات خود شما مهم نيست)
  امتياز پيشرفت بر اساس تعداد جمعيتي است که به بازيکن در هفته اضافه شده است
  و امتياز غارت هم بسته به تعداد منابع  غارت شده دارد

  نکته1: امتياز اسرا در غارت حساب ميشود و نه در مهاجمين
  براي اتحاد امتياز بر اساس زماني حساب ميشود که بازيکن به اتحاد ملحق ميشود به عبارتي اگر بازيکن در اتحاد ديگري امتياز کسب کرده باشد با تغيير اتحاد امتيازش به اتحاد جديد تعلق نمي گيرد


  چگونه-مي‌توان-در-بازي-عصر-پادشاهان-مدال-گرفت


  0 0

  اگر مي خواهيد از طريق بازي عصر پادشاهان براي خودتان منبع درآمدي داشته باشيد (مثل همين وبلاگ)
  طي گفتگوهايي که با بخش بازرگاني شرکت توسعه سامان داشته ام به طرق زير ممکن است
  1- خودتان يک سرور اختصاصي راه بيندازيد و 40 درصد درآمد از بازي را مال خود کنيد (چنين سروري حدود 500 تا 600 هزار تومان در ماه هزينه دارد)
  2- مانند اين وبلاگ لينک منتشر کننده گان يا پابليشر بازي را بگيريد
  الان اگر شما روي اين لينک کليد کنيد براي من درآمدي دارد اما اگر کليک کنيد و ثبت نام کنيد و در بازي طلا بخريد 40 درصد خريد شما به من تعلق مي گيرد (اگر شما هم وبلاگي داريد مثل من از بازي مطالبي بنويسيد و از شرکت ارايه کننده بازي لينک پابليشر بگيريد و به درآمد خوبي برسيد)
  3- اگر وبلاگ يا سايت پربازديدي داريد مي توانيد در ازاي نصب ماهيانه بنر در وبلاگ خود  مبلغي از شرکت ارايه کننده بازي يعني توسعه سامان طي قراردادي بگيريدکه گاها به ميليون نيز مي رسد
  0 0

  اگر شما هم بازي عصر پادشاهان را انجام داده باشيد احتمالا از خودتان سوال کرده ايدکه چرا بايد عضو يک اتحاد بشوم
  و اگر مدير يکي از اين اتحادها شدهايد از دريافت پيامهايي با عناويني مثل
  کمک
  حمله
  به دادم برسيد
  و....
  خسته شده ايد
  اين همه به دليل اين است که برخي از اعضا اصلا با مفهوم اتحاد آشنا نيستند و فکر کرده اند اتحاد يعني اينکه اگر به يک نفر در اتحاد حمله شد همه اعضاي اتحاد بايد بريزند روي مهاجم و اصطلاحا له اش کنند
  اما اين تفکر غلط است
  هرکس در بازي تنها وظيفه دفاع از خودش و ديپلماسي اتحاد را دارد
  اما اين يعني چي
  واضح است ما همه دور هم در قالب يک اتحاد جمع ميشويم با يک سياست و ديپلماسي
  ديپلماسي مي تواند يکي از موارد
  صلح
  جنگ
  زير شاخه اتحاد ديگر بودن(اصطلاحا تحت الحمايت)
  متحد
  باشد
  حالا مثلا ما با يک اتحاد در جنگ هستيم اگر از طرف اناتحاد به هريک از اعضاي اتحاد حمله شود همه با هم وظيفه دفاع از آن عضو را داريم چرا که سيسات جنگ با اتحاد مورد توافق همه بوده است
  و اينکه ما با يک اتحاد در صلح يا حالت متحد باشيم انتظار حمله از آن اتحاد صفر است و در صورت بروز اين مشکل بلافاصل
  يک گزارش از جنگ انجام شده به وزارت جنگ داده ميشود و همچنين با مدير ديپلماسي هماهنگي انجام ميشود و لي هيچکدام از بازيکنان در هر سطح نظامي حق تصميم گيري سرخود ندارند
  و طي مذاکراتي که با اتحادمتخلف صورت مي گيرد يا ديپلماسي با آن اتحاد لغو ميشود و يا عضو آن اتحاد اخراج ميشود و شايدم تصميمات ديگر
  بنابراين مواردي خارج از اين را نبايد به همه مديران از جملهوزير جنگ تاميم دادو تنها مس شود از مدير ديپلماسي درخواست متحدشدن کرد
  بنابراين درک خود را از اتحاد بهاين معطوف نکنيم که اگر هر حملهاي از هر بازيکني به ما شد وظيفه اتحاد بدانيم از ما دفاع کند
  اين خود ما بايد باشيم که قدرت دفاعي خود را بالا ببريم
  مثالي بزنم
  فرض کنيد که بازيکني که عضو هيچ اتحادي نيست شبانه به يکي از اعضاي اتحاد مي زند و آن را با منجنيق صفر ميکند
  به نظر بايد چيکار کرد آيا اتحاد بايد خود را درگير دفاع از عضوي کند که عملا از بازي خارج شده است
  مسلما نه


  0 0

  اگر دقت کرده باشيد کساني در بازي پيدا ميشوند که تقريبا يک شبه مدال پيشرفت را مي گيرند  و جمعيت شهرها را 500 تا 600 نفر افزايش جمعيت مي دهند
  هيچ شعبده بازي در کار نيست
  اگر دوست داريد شما هم مي تونيد اين کار را بکنيد
  براي اينکار بايد به ميزان لازم طلا بخريد (با پک 600 تايي به خوبي اينکار انجام ميشه)
  بعد فقط ساختمان هاي خاصي را ارتقا دهيد
  اين ساختمان ها منابع خيلي کم براي رسيدن به 18 لازم دارند (دو سطح آخر را اگر توانش را نداريد ارتقا ندهيد)
  و اگر تمام اعضاي يک اتحاد بصورت هماهنگ  اين کار را بکنند خيلي راحت مدال پيشرفت را اتحاد مي گيرد
  و البته خود بازيکنان
  شما فقط کافيه بازار- شهرداري-استحکام ساختمانها-ديوار-سفارت-سربازخانه  يک شهر را به سطح 18 برسانيد اين ساختمانها با منابع کمي ارتقا پيدا مي کنند اما به ميزان زيادي به جمعيت شهر اضافه مي کنند
  اگر قصد داريد بازي در سرور 4 را شروع کنيد بر روي بنر زير کليک کنيد (اين بنر تبليغاتي است و کليک شما بر روي آن براي من ايجاد درآمد مي کند) و بلافاصله ثبت نام در سرور 4 را انجام بدهيدضمنا دوستاني


  اگر مايليد بازي را در سرور4 بصورت حرفه اي شروع کنيد


  بعد از ثبت نام (فقط از طريق کليک بر روي بنر بازي و ثبت نام همزمان) نام کاربري تان در سرور 4 بازي را بصورت پيام در همين پست  به من اعلام کنيد تا  رمز عبور برخي مطالب محرمانه که تنها براي سرور 4 بازي عصر پادشاهان خواهد در اين وبلاگ که تنها براي اعضايي که با لينک مخصوص  زير ثبت نام کرده باشند قابل دسترسي است را در اختيارتان قرار بدهم


  مثل اين مطلب


  از حذف اکانت فارم خود در بازي عصر پادشاهان ممانعت به عمل آوريد


  kingsera.ir


(Page 1) | 2 | 3 | .... | 9 | newer